Poptávku, kalkulaci nebo objednávku pohodlně zadáte on-line zde:

E-SHOP

Jestliže Vám on-line kalkulátor nepomůže, můžete nám svůj požadavek zaslat přes tento formulář.

Vítejte ve světě
digitálního tisku

Jsme Vaše moderní digitální tiskárna


Vítejte na stránkách dům tisku s.r.o., společnosti zabývající se tiskem, která je známá svým kreativním myšlením, originálním řešením a kvalitní polygrafickou výrobou. Tím vším pomáháme našim partnerům uspět v jejich podnikání.

Ať už zakládáte novou společnost nebo máte zájem vylepšit svou vizuální komunikaci, máme skvělý tým a výkonné moderní technologie, které Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Máte-li nějaký nápad, dovolte nám ho vytisknout, zušlechtit, zabalit a rozdistribuovat. Kontaktujte nás, abychom mohli začít pracovat na Vašem projektu ještě dnes.

Podpořte naši chráněnou dílnu svou zakázkou. Budeme velice potěšeni a vy spokojení.

Jiří Stibor za dům tisku s.r.o.

Aktuality

Nové video
7.3.2024

Nové video

Dnes lepíme výlohu a máme UV profil!
10.9.2020

Dnes lepíme výlohu a máme UV profil!

Tak dnes je ten den, kdy instalujeme polep výlohy. Již nás nebude možné přehlédnout :-) Zároveň jsme dokončily výrobu prezentačních UV profilů. Ty vám lépe umožní pochopit jedinečnost této technologie v polygrafii.
Instalace MGI 3D lakování a metalické fólie
10.8.2020

Instalace MGI 3D lakování a metalické fólie

Od 27.8. do 10.8. 2020 jsme instalovali nové zařízení MGI pro aplikaci 3D metalických fólií a parciálních UV laků. Jedná o zcela unikátní výrobní technologii, která pomocí digitálních prostředků přesně umístí lakovaný (nebo fóliový) obraz na tiskovinu. Automaticky digitálně přizpůsobuje aplikaci naskenovaném tiskovému archu. Kontaktujte nás a přijdte se podívat.

Obchodní oddělení

Mgr. Petr Říha

Mgr. Petr Říha

obchodní konzultant
S úsměvem a v klidu se dají řešit i hektické požadavky, tak volejte a pište, budu se na vás těšit. Co nebudu vědět zjistím, s tím co znám, rád poradím.
+420 602 133 363
Jiří Stibor

Jiří Stibor

obchod/finance
Rád Vám pomohu s technickou poptávkou na tiskoviny. Specializuji se na personalizované a hybridní zakázky. Rychlost realizace zakázek, příjemné jednání a 25 let zkušeností z oboru jsou mé hlavní přednosti.
+420 603 337 853
Hana Kašáková

Hana Kašáková

obchodní zástupkyně pro Prahu
Můj region je Praha a okolí. Hlavně se specializuji na tiskoviny pro vysoké školy a kongresové a školící společnosti. Upřednostňuji osobní kontakt před virtuálním.
+420 734 428 601