Ukázka našich nových výrobních možností:

 

Poptávku, kalkulaci nebo objednávku pohodlně zadáte on-line zde:

E-SHOP

Jestliže Vám on-line kalkulátor nepomůže, můžete nám svůj požadavek zaslat přes tento formulář.

Aktuality

Nový e-shop
30.04.2020

Nový e-shop

1. 5. 2020 - startujeme!
Dali jsme si smělý cíl a to ve Svátek práce spustit nový e-shop pro naše stávající klienty. Zde si budete moci nejen spočítat cenu své zakázky 24/7, ale i ji objednat a sledovat v jakém stavu se nachází.

Již pracujeme v plném režimu
15.04.2020

Již pracujeme v plném režimu

Od počátku vyhlášení nouzového stavu jsme zavedli upravený pracovní režim. Výroba byla rozdělena do 2 skupin a práci jsme realizovali v blocích tak, abychom minimalizovali možnosti nákazy v našem kolektivu. Společně jsme to zvládli!
Probační a mediační služba
12.02.2020

Probační a mediační služba

Máme nového klienta. Na sklonku loňského roku se nám podařilo vyhrát výběrové řízení na dodávky tiskovin v následujících 4. letech pro Probační a mediační službu České republiky.

Vítejte ve světě
digitálního tisku

Jsme Vaše moderní digitální tiskárna


Vítejte na stránkách dům tisku s.r.o., společnosti zabývající se tiskem, která je známá svým kreativním myšlením, originálním řešením a kvalitní polygrafickou výrobou. Tím vším pomáháme našim partnerům uspět v jejich podnikání.

Ať už zakládáte novou společnost nebo máte zájem vylepšit svou vizuální komunikaci, máme skvělý tým a výkonné moderní technologie, které Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Máte-li nějaký nápad, dovolte nám ho vytisknout, zušlechtit, zabalit a rozdistribuovat. Kontaktujte nás, abychom mohli začít pracovat na Vašem projektu ještě dnes.

Podpořte naši chráněnou dílnu svou zakázkou. Budeme velice potěšeni a vy spokojení.

Jiří Stibor za dům tisku s.r.o.

Obchodní oddělení

Mgr. Petr Říha

Mgr. Petr Říha

obchodní konzultant
S úsměvem a v klidu se dají řešit i hektické požadavky, tak volejte a pište, budu se na vás těšit. Co nebudu vědět zjistím, s tím co znám, rád poradím.
+420 602 133 363
Jiří Stibor

Jiří Stibor

obchod/finance
Rád Vám pomohu s technickou poptávkou na tiskoviny. Specializuji se na personalizované a hybridní zakázky. Rychlost realizace zakázek, příjemné jednání a 25 let zkušeností z oboru jsou mé hlavní přednosti.
+420 603 337 853
Hana Kašáková

Hana Kašáková

obchodní zástupkyně pro Prahu
Můj region je Praha a okolí. Hlavně se specializuji na tiskoviny pro vysoké školy a kongresové a školící společnosti. Upřednostňuji osobní kontakt před virtuálním.
+420 734 428 601