Header image

Aktuality

Fondy EU
26.6.2024

Fondy EU

Nákup nové barevné tiskové technologie Konica Minolta 12000e a černobílé tiskové technologie CANON Varioprint 115 nám přináší nové tiskové možnosti! A k tomu nám dopomohly i fondy EU.
Video Instalace MGI JETvarnish v Dům tisku
7.3.2024

Video Instalace MGI JETvarnish v Dům tisku

Co má společného špičková technologie, dům tisku, chráněná dílna a Konica Minolta? Mrkněte se na video o naší spolupráci, technologii a vizi:-)
Dnes lepíme výlohu a máme UV profil!
10.9.2020

Dnes lepíme výlohu a máme UV profil!

Tak dnes je ten den, kdy instalujeme polep výlohy. Již nás nebude možné přehlédnout :-) Zároveň jsme dokončily výrobu prezentačních UV profilů. Ty vám lépe umožní pochopit jedinečnost této technologie v polygrafii.
Instalace MGI 3D lakování a metalické fólie
10.8.2020

Instalace MGI 3D lakování a metalické fólie

Od 27.8. do 10.8. 2020 jsme instalovali nové zařízení MGI pro aplikaci 3D metalických fólií a parciálních UV laků. Jedná o zcela unikátní výrobní technologii, která pomocí digitálních prostředků přesně umístí lakovaný (nebo fóliový) obraz na tiskovinu. Automaticky digitálně přizpůsobuje aplikaci naskenovaném tiskovému archu. Kontaktujte nás a přijdte se podívat.
Příprava na UV 3D lak je v plném proudu
1.7.2020

Příprava na UV 3D lak je v plném proudu

Příprava na UV 3D lak je v plném proudu: prostory pronajmuty, alarm instalován, elektřina předelána, lino položeno, WEB v přípravě, stěhováci nastartovaní, technici připraveni, my natěšení:-) Ještě pár drobností: instalovat klimu, dodat ventilaci, nastříkat topení, dovéz nábytek, zprovoznit internet, vyrobit vzorky, absolvovat školení... Je toho dost:-)

27.8. to vše propukne!
Nový e-shop
30.4.2020

Nový e-shop

1. 5. 2020 - startujeme!
Dali jsme si smělý cíl a to ve Svátek práce spustit nový e-shop pro naše stávající klienty. Zde si budete moci nejen spočítat cenu své zakázky 24/7, ale i ji objednat a sledovat v jakém stavu se nachází.

Již pracujeme v plném režimu
15.4.2020

Již pracujeme v plném režimu

Od počátku vyhlášení nouzového stavu jsme zavedli upravený pracovní režim. Výroba byla rozdělena do 2 skupin a práci jsme realizovali v blocích tak, abychom minimalizovali možnosti nákazy v našem kolektivu. Společně jsme to zvládli!
Probační a mediační služba
12.2.2020

Probační a mediační služba

Máme nového klienta. Na sklonku loňského roku se nám podařilo vyhrát výběrové řízení na dodávky tiskovin v následujících 4. letech pro Probační a mediační službu České republiky.
Testy 3D UV tiskáren
3.2.2020

Testy 3D UV tiskáren

Nastal čas na posun naší společnosti o kus dál. Rozhodli jsme se pro zahájení testování UV parciálně lakovacích digitálních tiskáren. Ve výběru jsou tato zařízení: od společností Duplo (DuSense Sensory Coater), Konica Minolta (MGI JETVARNISH 3DS) a Komfi (Spotmatic 36). Už se těšíme. V červnu bude jasno…