Header image

Aktuality

Nový e-shop
30.04.2020

Nový e-shop

1. 5. 2020 - startujeme!
Dali jsme si smělý cíl a to ve Svátek práce spustit nový e-shop pro naše stávající klienty. Zde si budete moci nejen spočítat cenu své zakázky 24/7, ale i ji objednat a sledovat v jakém stavu se nachází.

Již pracujeme v plném režimu
15.04.2020

Již pracujeme v plném režimu

Od počátku vyhlášení nouzového stavu jsme zavedli upravený pracovní režim. Výroba byla rozdělena do 2 skupin a práci jsme realizovali v blocích tak, abychom minimalizovali možnosti nákazy v našem kolektivu. Společně jsme to zvládli!
Probační a mediační služba
12.02.2020

Probační a mediační služba

Máme nového klienta. Na sklonku loňského roku se nám podařilo vyhrát výběrové řízení na dodávky tiskovin v následujících 4. letech pro Probační a mediační službu České republiky.
Testy 3D UV tiskáren
03.02.2020

Testy 3D UV tiskáren

Nastal čas na posun naší společnosti o kus dál. Rozhodli jsme se pro zahájení testování UV parciálně lakovacích digitálních tiskáren. Ve výběru jsou tato zařízení: od společností Duplo (DuSense Sensory Coater), Konica Minolta (MGI JETVARNISH 3DS) a Komfi (Spotmatic 36). Už se těšíme. V červnu bude jasno…

Příprava na UV 3D lak je v plném proudu

Příprava na UV 3D lak je v plném proudu

Příprava na UV 3D lak je v plném proudu: prostory pronajmuty, alarm instalován, elektřina předelána, lino položeno, WEB v přípravě, stěhováci nastartovaní, technici připraveni, my natěšení:-) Ještě pár drobností: instalovat klimu, dodat ventilaci, nastříkat topení, dovéz nábytek, zprovoznit internet, vyrobit vzorky, absolvovat školení... Je toho dost:-)

27.8. to vše propukne!